BEST STARTUP

BEST STARTUP Reinventing Marketing and Sales to program dla startupów z obszaru nowych technologii i biznesu dla marketingu, komunikacji oraz sprzedaży organizowany w ramach projektu Innovation AD..

Misją inicjatywy jest zacieśnienie współpracy branży komunikacji marketingowej i marketingu z firmami, których produkty i technologie mają szansę zmienić kształt procesów marketingowych, komunikacyjnych i sprzedażowych w dużych i małych firmach.


Etapy programu BEST STARTUP:

SZKOLENIE GRUPOWE: wszystkie zakwalifikowane startupy wezmą udział w szkoleniach, których celem jest przybliżenie uczestnikom zasad funkcjonowania branży reklamowej, poprawy efektywności współpracy z tworzącymi ją podmiotami oraz poszerzeniu wiedzy z zakresu promocji własnej marki. Szkolenia odbędą się w ciągu jednego dnia.

MENTORING: startup i mentor mają miesiąc na wspólne spotkania, dzielenie się wiedzą, doradztwo i naukę. Etap mentoringowy zakończony jest pitchem przed jury programu, które spośród wszystkich uczestników wybierze TOP5. Wyłonione zespoły wystąpią na dużej, a pozostali uczestnicy na małej scenie, podczas konferencji Innovation Day 16 maja 2016 roku w Centrum Konferencyjnym Muranów w Warszawie.

SZKOLENIE TOP5: wyłoniona przez jurorów piątka uczestników odbędzie dodatkowe konsultacje ze swoim mentorem, skoncentrowane na doskonaleniu umiejętności z zakresu wystąpień publicznych i prezentacji własnego projektu. Ich celem jest przygotowanie uczestników do wystąpienia podczas konferencji Innovation Day oraz potencjalnego zwycięzcę podczas festiwalu Lions Innovation w Cannes.

KONFERENCJA: ostatnim etapem jest wystąpienie podczas konferencji Innovation Day. To czas na wykorzystanie nabytych podczas szkoleń i mentoringu wiedzy i umiejętności. TOP5 zaprezentuje się na dużej scenie podczas bloku startupowego konferencji, pozostali uczestnicy na specjalnie dedykowanej dla nich małej scenie – wystąpienia będą odbywały się przez cały dzień równolegle z wystąpieniami na dużej scenie.

Przedstawiamy Komitet Innvoation Ad 2016

Komitet