PolskiDrwal.pl Jarosław Chudziak

Dolmar 115


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jakie urządzenie kupić, kiedy potrzebne jest dysponowanie wyjątkowo dużą siłą tnącą, która musi sobie poradzić z najgrubszymi i najtwardszymi belami czy pniakami? Świetne recenzje zbiera spalinowa piła Dolmar 115. Moc jej silnika wynosi aż 3,7 kM, co przekłada się na wyjątkową skuteczność. Jest to także maszyna wygodna w użyciu.

Mimo swojej potęgi praca z nią nie wymaga dysponowania olbrzymią siłą, by utrzymać sprzęt w rękach. Jak to możliwe? Producent wprowadził bowiem sprawny system tłumienia drgań, który sprawia, że ramiona operatora nie są nadmiernie obciążane. Piła jest mobilna i można ją używać dosłownie w dowolnym miejscu. Zasilana jest paliwem, zatem nie zachodzi potrzeba podłączania jej do kontaktu. Ma ona zarówno profesjonalne przeznaczenie (firmy trudniące się wycinką olbrzymich drzew), jak i amatorskie (prace ogrodowe, przygotowywanie opału). 

Urządzenie to można nabyć w rozsądnej cenie w sklepie Polski Drwal, który od lat dostarcza tylko najlepsze maszyny i akcesoria wykorzystywane w branży leśnej i ogrodniczej. 

Dodano: 18-11-2019


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Pobliżu: